Kedves Hallgatók!

Budapesti partnercégünk diákmunka erőt keres mérnök gyakornoki feladatok ellátására.

Munkaidő: H-P: 08:00-17:00 (min heti 3 nap rugalmasan)

Munkavégzés helye: Budapest, Tatai út

Feladatok:

– az építési (helyszíni és irodai) feladattok segítése, mennyiség és költségkalkulációk
– kalkulációk, kimutatások készítése, organizációs feladatok bonyolítása
– kivitelezési munkák szakmai irányításának segítése
– az építési kivitelezési és szállítási szerződések feltételeinek ellenőrzése, nyomon-követése
– ütemtervnek megfelelő adatszolgáltatások irányítók felé
– minősítő vizsgálatok végzése és ellenőrzése

Elvárások:

-20. életév betöltése
– szakirányú felsőfokú tanulmányok
– szakirányú (legalább középfokú) magasépítő végzettség
– generál kivitelezésben szerzett gyakorlat előny
– önálló munkavégzés
– jó számítógépes felhasználói ismeretek MS Office (Word, Excel), MS Project
– B kategóriás jogosítvány

Bérezés: bruttó 1.700.-Ft/óra

Várjuk jelentkezésedet e-mailben fényképes önéletrajzzal az: iroda@oxijob.hu címen!

Üdvözlettel: OXI-JOB Iskolaszövetkezet Csapata