Kedves Hallgatók!

Gödöllői partnercégünk azonnali kezdéssel, hosszú távra, 2 diákot keres, minőségbiztosítási feladatok ellátására.

Munkaidő: min. heti 2-3 munkanap (8:00-16:00)

Helyszín: 2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út.

Utazási költségtérítés! (bérlet-jegy 100%__gépjármű 15 Ft/km)

Szakmai gyakorlati lehetőség!

Feladatok:

-az új termékek tesztelési, problémafeltárási módszereinek tervezése, fejlesztése és alkalmazása

-tesztelő és diagnosztikus programok fejlesztése és az új termékek ellenőrzési paramétereinek, eljárásainak a kidolgozása

-kalibráló eszközök és folyamat rendelése az új termékek ellenőrzéséhez

-a gyártási folyamat ellenőrzési rendszerének a kidolgozása és a bevetés támogatása

Elvárások::

-alapos, logikusan gondolkodó személyiség

-felhasználó szintű számítógépes ismeret

-angol nyelvtudás, elsősorban írásban

Bérezés: bruttó 1.400.-Ft/óra

Várjuk jelentkezésedet e-mailben fényképes önéletrajzzal az iroda@oxijob.hu címre.

Üdvözlettel: OXI-JOB Iskolaszövetkezet Csapata

Fényképes önéletrajzaitokat REGISZTRÁCIÓ után tölthetitek fel.