Kedves Hallgatók!

Budapesti partnercégünk  diákmunkaerőt keres hosszú távra, értékesítő mérnöki feladatok ellátására.

Munkaidő: (H-P) 8:00-16:00  között heti min. 24 óra.

Munkavégzés helye: Budapest 1135.

Feladatok:

• Sales/értékesítési adminisztráció – új ügyfelek felvitele és kezelése
vállalatirányítási rendszerben
• Új ügyfelek megkeresése írásos és telefonos formában
• Ügyfelekkel, nagykereskedelmi és kivitelező partnerekkel történő
kapcsolattartás
• Rendelések kezelése
• Értékesítési folyamatok támogatása lakossági és üzleti ügyfelek esetében
• Megújuló energia alapú fűtési, hűtési és szellőzési rendszerek értékesítése
mérnöki szemléletmóddal
• Termékadatlapok karbantartása, létrehozása

Elvárások:

• Befejezett vagy folyamatban lévő mesterfokú (MSc) mérnöki / gazdasági
végzettség

Befejezett alapfokú (BSc) mérnöki / gazdasági végzettség

• Legalább középszintű angol nyelvismeret

• Office programok (word, excel, ppt) felhasználói ismerete

• Ügyfélközpontúság

• Precizitás, határidők betartása

• Jó megjelenés és kommunikációs képesség

• Nyitott személyiség

• Gyors problémamegoldó képesség

• Proaktivitás, folyamatos fejlődési igény

• Alkalmazkodó készség, rugalmasság,

• Nyitottság az energetikai berendezések (klíma, hőszivattyú, napelem,
energiatároló, elektromos fűtőpanel, hővisszanyerős szellőztető stb)
megismerésére

Előnyt jelent:

• B kategóriás jogosítvány
• Hasonló munkakörben (értékesítői, üzletkötői) szerzett tapasztalat
• Csapatban való gondolkodás
• Kreatív személyiség
• Energetikai berendezések (klíma, hőszivattyú, napelem, energiatároló,
elektromos fűtőpanel, hővisszanyerős szellőztető stb) ismerete

Bérezés: bruttó 2.000.-Ft/óra

Várjuk jelentkezésedet  e-mailben fényképes önéletrajzzal az iroda@oxijob.hu címre vagy érdeklődni a 06 70/941-6681-es telefonszámon lehetséges.

Üdvözlettel: OXI-JOB Iskolaszövetkezet Csapata