Érdekel a HR? Szeretnél értéket teremteni egy olyan vállalatnál, ahol megbecsülnek és fejlődési lehetőséget biztosítanak számodra?

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:
HR gyakornok

Ha szeretnél részese lenni az életmentő gyógyszergyártásnak, csatlakozz a
HUMAN BioPlazma Kft. gödöllői HR csapatához!

Kedves Diákok/Hallgatók!

Gödöllői partnercégünk hosszútávra nappali tagozatos hallgatót keres HR gyakornoki feladatok ellátására.

Munkavégzés helye: Gödöllő

Munkavégzés ideje: Hétfő – Péntek 08:00-16:00 között min. heti 25-30 óra!

Rád váró feladatok:

  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • a HR Osztály támogatása
  • kapcsolattartás társosztályokkal
  • oktatások és csapatépítők szervezése
  • rendezvényszervezésben való részvétel

Elvárások:

  • rendelkezz aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal emberi erőforrások szakon
  • minimum heti 25-30 órát tudj dolgozni egy héten, legalább 1-1,5 évig
  • magabiztosan kezeld az MS Office programokat
  • precizitás és proaktivitás jellemezze a munkádat

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • HR területen végzett tanulmányok

Bér: br. 2.000.-Ft/óra (25 év alatt bruttó=nettó)

📨Jelentkezés módja: 📎fényképes önéletrajz küldése -> iroda@oxijob.hu 📧 vagy érdeklődni a 06-70/941-6681-es telefonszámon.